luty 13, 2018

Szczecin: ul. Chmielewskiego23


red-liine-1
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem osiedla CHMIELEWSKIEGO23, uprzejmie informujemy, że rozpoczynamy przedsprzedaż mieszkań i lokali usługowych w I-szym etapie.

Rozpoczęcie prac przy realizacji inwestycji dla ETAPU I-szego właśnie się rozpoczęło, a przewidywane ich zakończenie to trzeci kwartał 2020 r.
Powstanie nowoczesne osiedle mieszkaniowe docelowo dla 500 rodzin, stanowiące swoistą enklawę w tej części miasta. Atutem inwestycji ma być niewątpliwie wyjątkowa lokalizacja w dzielnicy POMORZANY będąca alternatywą dla ścisłej osiedlowej zabudowy, w jej historycznej i jednocześnie dynamicznie rozwijającej się części przy ul. Chmielewskiego 23.
Jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju z perspektywami na przyszłość w związku z planowanymi inwestycjami (rewitalizacja ul. Kolumba) w ten rejon miasta, a także niesamowitymi widokami i krajobrazem na walory miasta i okolic. Dodatkowym argumentem, zwłaszcza w czasach wszechobecnych korków i problemów komunikacyjnych, jest w tym przypadku brak strefy płatnego parkowania oraz dogodny i szybki dojazd do Centrum Szczecina oraz bezkolizyjny wyjazd poza granice miasta.

Dla pierwszych klientów, którzy zdecydują się na podpisanie umowy rezerwacyjnej firma BEST Deweloper przygotowała specjalną ofertę przedsprzedażową.

Zapraszamy po szczegóły oferty do Biura Sprzedaży BEST DEWELOPER przy ul. Południowej 27D w Szczecinie oraz na stronie www.chmielewskiego23.pl

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Zadzwoń: 506 21 21 20 lub napisz
biuro@bestdeweloper.pl