maj 17, 2016

Szczecin: ul. E. Plater

Nowe mieszkania, Szczecin, Centrum, 2-pokojowe, Kawalerki Na sprzedażNowe mieszkania, Szczecin, Centrum, 2-pokojowe, Kawalerki Na sprzedaż

red-liine-1

Małe mieszkania i lokale usługowe w nowoczesnej kamienicy …

Kamienica Emilii Plater 3  to nowoczesny i funkcjonalny  budynek usytuowany  w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic  T.Firlika; E.Plater; S.Dubois.

Ta część miasta charakteryzuje się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną łącząc także walory rekreacyjne i usługowo-handlowe oraz bliskość centrum miasta.

Inwestycja EMILII PLATER 3  to pięciopiętrowy budynek z dwiema windami, w którym  zlokalizowanych zostało 67 mieszkań 1- i 2-pokojowych  oraz trzy lokale o charakterze handlowo – usługowym na parterze. W hali podziemnej budynku mieszczą się komórki lokatorskie.  Miejsca postojowe znajdują się na parkingu zewnętrznym.

Budynek z zewnątrz charakteryzuje się nowoczesną architekturą.

Dzięki połączeniu modernistycznej bryły z architekturą tradycyjnych staromiejskich kamienic poprzedniego wieku  uzyskano wizerunek, który połączył tradycję z nowoczesnością dodając uroku tej części miasta jednocześnie wzbogacając ją na przyszłe pokolenia.

Uroku dodaje także przeszkolona witryna, która oprócz funkcji ozdobnej optymalnie doświetla także mieszkania, a jasna elewacja  i nowoczesne materiały wykończeniowe nadają budynkowi i otoczeniu charakteru i estetyki.

OFERTA:

Lokale usytuowane są w ciągu komunikacyjnym ulicy Emilii Plater, doskonałe na gabinety, usługi bądź handel, z dużymi, efektownymi przeszklonymi witrynami Z uwagi na doskonalą komunikację z pozostałymi częściami miasta, brak strefy płatnego parkowania oraz perspektywę dynamicznego rozwoju tej okolicy ta lokalizacja ma perspektywy na przyszłość, a nieruchomości w eleganckim budynku i w dobrej lokalizacji zawsze zyskują na wartości.

Nowe mieszkania, Szczecin, Centrum, 2-pokojowe, Kawalerki Na sprzedaż