maj 17, 2016

Szczecin: ul. Firlika / opis i lokalizacja

Nowe mieszkania, Szczecin, Centrum, 2-pokojowe, Kawalerki Na sprzedaż

red-liine-1

Inwestycja

Przy ul. Teofila Firlika nr 29 i 31 zrealizowane zostało przedsięwzięcie deweloperskie pod nazwą „Budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi”. W sześciokondygnacyjnym budynku z windami powstały mieszkania o zróżnicowanym metrażu jedno-, dwu- i trzypokojowe oraz lokale usługowe na działalność biurową, handlową bądź usługową. W części piwnicznej znajdują się komórki lokatorskie.

Atuty lokalizacji:

Wygodna i sprawna komunikacja miejska kilku linii to niewątpliwy atut tej lokalizacji, blisko przystanki autobusowe i tramwajowe tworzą węzeł komunikacyjny,  co generuje bardzo duży przepływ klientów. Ponadto inwestycja znajduje się blisko atrakcyjnych punktów miasta, m.in.: Wały Chrobrego, Park Żeromskiego, Urząd Wojewódzki,  Filharmonia, teatry, lokale gastronomiczne, a także szkoły, przedszkola, biurowce  i inne obiekty  użyteczności publicznej.

Oferta

Wszystkie mieszkania zostały sprzedane.

W ofercie pozostał ostatni 1 (jeden) lokal usługowy usytuowany w parterze budynku o powierzchni 82,2 m2

Lokal posiada wydzieloną jedną dużą salę tzw. sprzedażową z witryną widoczną od ul. Firlika oraz pomieszczenia gospodarcze i socjalne. Z tyłu lokalu są także dodatkowe drzwi do obsługi zaplecza. Przed wejściem do lokalu znajduje się parking ogólnodostępny.

Cena dostosowana jest do rynkowej przy założeniach tej lokalizacji.

Zachęcamy do negocjacji.

red-liine-1


Szczegóły oferty w siedzibie firmy i pod nr telefonu 506 21 21 20
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA LOKALI!

 

Nowe mieszkania, Szczecin, Centrum, 2-pokojowe, Kawalerki Na sprzedaż